2017 Yılı ASDEP Müracat Listesi

 

AİLE SOSYAL DESTEK PROGRAMI (ASDEP) KAPSAMINDA DANIŞMA YÖNLENDİRME ELEMANI/ASDEP GÖREVLİSİ HİZMET ALIMI DEĞERLENDİRME ESASLARI (2)

  1. İlimiz Sosyal Hizmet Merkezleri bünyesinde çalışmak üzere Danışma Yönlendirme Elemanı /ASDEP kapsamında 10 meslek elemanı alımı yapılacaktır. Alınacak meslek elemanlarından 10 tanesi İlimiz Merkez ve İlçelerimizde ile ilerde açılacak İlçelerde görevlendirilecektir.
  2. Başvuruda bulunan meslek elemanlarından listede isimleri bulunan kişilerin bilgilerini kontrol etmeleri. Başvuruda bulunmasına rağmen listeye dahil edilmeyen ve/veya listede var iken bilgilerinde yanlışlık ve eksiklik bulunanların 19 Nisan 2017 mesai saati sonuna kadar İl Müdürlüğümüze bizzat başvurarak düzeltici işlemleri yapmaları gerekmektedir.
  3. KPSS-P3 puanı esas alınarak oluşturulan hatasız kesin listeler 20.04.2017 tarihinde puan sıralamasına göre mülakata katılacak asil liste olarak ilan edilecektir.
  4. Kesin listelerin oluşturulmasında 10 personelin 5 katı olan 50 aday dikkate alınacaktır.
  5. Mülakata davet edilmesine rağmen katılmayan kişilerin yerine 51. sırayı takip eden başvuru sahipleri davet edilmeyecektir (Düzeltme 21.04.2017)
  6. Davet edilmesine rağmen mülakata katılmayan kişiler haklarından vazgeçmiş sayılacaktır.
  7. Mülakat tarihlerini belirleme İl Müdürlüğümüz uhdesinde olup çağrılar İl Müdürlüğü web sitesinden yayımlanacak ve başka bir davet usulü takip edilmeyecektir.
  8. Mülakat tarihi itibari ile İŞ-KUR Müdürlüğüne kaydı bulunanların müracaatları değerlendirmeye alınacaktır.
  9. Mülakat sonrası Danışma Yönlendirme Elemanı /ASDEP kapsamında göreve başlayacak 10 kişinin isimleri belirlendikten sonra asil listenin %50' sine kadar personel için yedek liste hazırlanacak ve İl Müdürlüğü web sayfasından ilan edilecektir.  ( Asil listeye girmiş olan personelin işe başlamaması, işten ayrılması vs. durumları göz önünde bulundurularak asil listeye giren personel sayısının %50’sine kadar personel için yedek liste hazırlanır.)

2017 Yılı ASDEP Başvuru Listesi 

Sonraki Sayfa: İlçe Koordinasyon Kurulu Eğitim Toplantısı

Önceki Sayfa : ŞEHİT ASTSUBAY SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI